Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc

Κίνα FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc προμηθευτής
FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc προμηθευτής FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM / BLG
Πιστοποίηση: CE/ ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500 Piece
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pair/polybag, 250pair/carton
Χρόνος παράδοσης: 5~10days
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pieces την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: OM1, OM2, OM3 OM4 Σακάκι ινών: Dia2.0mm
Τύπος σύνδεσης: FC/ST Χρώμα: κίτρινο
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 σε 80°C Μήκος: Προσαρμοσμένη

 

FC καλώδιο μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST 50/125um OM3 MPO/MPO

 

 

 

Συμμορφώνεται με το IEC, πρότυπα GR-326-ΠΥΡΉΝΩΝ Telcordia

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια


PC/UPC/APC στίλβωση


Διάμετρος: 0,9, 2,0, και 3.0mm


Ο άλτης ινών του ενιαίου ή τρόπου mutli είναι διαθέσιμος


Το simplex ή το ντούμπλεξ είναι διαθέσιμο


Το οπτικό καλώδιο ινών PVC ή LSZH είναι διαθέσιμο


Άριστες changeability και επανάληψη


Εκτατή δύναμη: 10N


Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: - 40 σε 80°C


Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: - 40 σε 80°C


Χρώμα του καλωδίου οπτικών ινών: Κίτρινος (SM), πορτοκάλι (ΚΚ), και Aqua (OM3)

 

 

Προδιαγραφή:

 

FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc

 

FC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε LcFC ενιαίο προσαρμοσμένο τρόπος μήκος καλωδίων μπαλωμάτων ινών του ST 50/125um Lc σε Lc

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα