Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST

Κίνα Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST προμηθευτής
Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST προμηθευτής Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM / BLG
Πιστοποίηση: CE/ ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο πλεξίδων μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500 Piece
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pair/polybag, 250pair/carton
Χρόνος παράδοσης: 5~10days
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pieces την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Είδος:: Singlemode Διάσταση: 0.9 mm
Τύπος Fiber: G652D Χρώμα: κίτρινο
εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX Μήκος: 1m, 1.5m, 2m, κ.λπ.

 
Κίτρινη οπτική ίνα Sc UPC τρόπου 12 πυρήνων ενιαία
 
Συσσωρευμένο τηλεπικοινωνίες καλώδιο πλεξίδων
 

   Το σκοινί/η πλεξίδα μπαλωμάτων τύπων δεσμών 6,8,12,24,48cores μπορεί να αποτελεσθεί με τα διαφορετικά είδη
 
ΣΥΝΔΕΤΉΡΕΣ ΌΠΩΣ ΤΟ SC, FC, ST, LC, MU, MTRJ, D4, DIN, MPO, ODC, SMA, E2000, FDDI…
 
συνδετήρες, και διαφορετικοί τύποι καλωδίων ινών όπως ο ενιαίος τρόπος και η πολλαπλού τρόπου ίνα.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1. Υψηλός - ποιοτικό ferrule
2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
3. Υψηλές ανταλλαξιμότητα και διάρκεια
4. Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις των πελατών
5. Υποχωρητικός με τα πρότυπα GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ, IEC και RoHS Telcordia
6. Αυστηρός έλεγχος χρόνου και θερμοκρασίας θεραπείας
7. Ακριβείς εξεταστικά πρότυπα και μέθοδοι
8. Ακριβής ποιοτική δοκιμή.
 

Προδιαγραφές:
 

Παράμετροι
 
Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Τύπος ινών
 
SM (G.652/G.657A)
ΚΚ (OM1/OM2/OM3)
Υλικά σακακιών
 
LSZH/OFNR/PVC
Τύπος συνδετήρων
 
SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
Ferrule υλικά
 
Κεραμικός
Εξεταστικά μήκη κύματος
 
1310±30/1550±30nm
850±30/1300±30nm
Εισαγωγή Losss (DB) TIA/EIA-455-107
 
0.2dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (PC/UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB) TIA/EIA-455-107
 
≥45dB (PC/UPC) ≥55dB (APC)
≥35dB (PC/UPC)
Ανταλλαξιμότητα
 
≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων
 
Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord
Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ)
 
-10~ + 70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ)

 

-40 ~ +85
Συσκευασία

 

1unit/bag
*All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.

 

 
Εφαρμογή καλωδίων δεσμών
1. Πλεξίδα οπτικής ίνας, που ονομάζεται επίσης
2. CATV
3. Συστήματα επικοινωνιών οπτικής ίνας
4. Μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας
5. Πρόσβαση στο δίκτυο οικοδόμησης
6. Τηλεγράφηση του συστήματος, ODF
7. Εφαρμογές FTTx
 
Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST
Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST
 
Κίτρινα πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο μπαλωμάτων ινών 12 πυρήνων το ST στο ST

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)