Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC

Κίνα Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC προμηθευτής
Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC προμηθευτής Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM / BLG
Πιστοποίηση: CE/ ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο πλεξίδων μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500 Piece
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pair/polybag, 250pair/carton
Χρόνος παράδοσης: 5~10days
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pieces την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: SC Τύπος Fiber: G652D ή G657A1
επιστροφή απώλεια: > 50dB Θερμοκρασία λειτουργίας: -40~70 °C
Σακάκι: Το PVC ή στο σας απαιτεί Χρώμα: οποιοδήποτε χρώμα είναι εντάξει.

 

Καλώδιο πλεξίδων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc/PC ανεφοδιασμού με

 

Simplex Sc SM πλεξίδων οπτικών ινών συνδετήρων Sc/UPC

 

Τεχνικές προδιαγραφές:

 

Συνδετήρας πλεξίδων PC (SM) UPC (SM) APC (SM) ΚΚ
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤0.2 (max≤0.3)
Επανάληψη (DB) ≤0.1
Διάρκεια (1/Matings) ≥500
Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) -25~+70
Εκτατή δύναμη (ν) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0.9
Ίνα 9/125um, 50/125um, 62.5/125um, ect
διάμετρος 0.9mm 2.0mm, 3.0mm κ.λπ.
Υλικό καλωδίων PVC, LSZH
Πυρήνες Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores κ.λπ.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

-Καλή διάρκεια

-Καλή ανταλλαξιμότητα

-Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

-Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
-Στίλβωση προτύπων ανώτερης ποιότητας PC/UPC/APC

-Πρότυπα: GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia, TIA/EIA και IEC

 

Λεπτομέρειες συσκευασίας προϊόντων

 

Συσκευασία προϊόντων
Εσωτερική συσκευασία 1piece ανά πλαστική τσάντα
Ελάχιστη διαταγή 100 κομμάτια
100 κομμάτια βάρους 2-3kg
Εξωτερική συσκευασία Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων

 

 

Όροι πληρωμής

 

Όροι πληρωμής
1) Αποδεκτή μικρή διαταγή, cOem, κ.λπ.
2) Συνηθισμένος χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες, σύμφωνα με την ποσότητα διαταγής.
3) Έτοιμος στη ναυτιλία από τη θάλασσα, DHL, Fedex, EMS, μόλις λαμβάνουμε την πληρωμή
4) Δεχτείτε την πρόοδο T/T 100%. Western Union, PayPal.

5) Οι εισαγωγικοί δασμοί, οι φόροι και οι δαπάνες δεν συμπεριλαμβάνονται στην τιμή στοιχείων ή τις στέλνοντας δαπάνες. Αυτές οι δαπάνες είναι η ευθύνη του αγοραστή

 

 

Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC

Υψηλής θερμοκρασίας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας με την καλή διάρκεια συνδετήρων SC/UPC

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)