Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων

Κίνα Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων προμηθευτής
Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων προμηθευτής Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM / BLG
Πιστοποίηση: CE/ ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Patch Cord

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500 Piece
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: bags&caron κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5~10days
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pieces την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Patch Cord Απώλεια εισαγωγής: IL<0.2dB
επιστροφή απώλεια: > 50dB Θερμοκρασία λειτουργίας: -40~75
Τύπος σύνδεσης: SC/UPC-SC/UPC Μήκος: Προαιρετικό

 

Ενιαίο Sc 9/125/UPC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου διπλό

 

- SC/UPC

 

   Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι επίσης γνωστό ως άλτη οπτικών ινών ή σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών. Είναι

 

αποτελεσμένο από τη οπτική ίνα ένα καλώδιο ολοκλήρωσε με τους διαφορετικούς συνδετήρες στις άκρες. Για την ίνα

 

καλώδια μπαλωμάτων, υπάρχουν δύο σημαντικοί τομείς εφαρμογής που είναι σταθμός εργασίας υπολογιστών στην έξοδο

 

και οι επιτροπές μπαλωμάτων οπτικών ινών ή ο οπτικός σταυρός συνδέουν το κέντρο διανομής. Παρέχουμε διάφορο

 

οι τύποι ινών επιδιορθώνουν τα σκοινιά συμπεριλαμβανομένου του ενιαίου τρόπου, του πολλαπλού τρόπου, πολυ πυρήνα, και των θωρακισμένων εκδόσεων

 

. Μπορείτε επίσης να βρείτε τις πλεξίδες οπτικών ινών και άλλα ειδικά καλώδια μπαλωμάτων εδώ. Για τους περισσότερους από τους,

 

το Sc, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, συνδετήρες είναι όλοι APC/UPC διαθέσιμο, ακόμη και παρέχουμε

 

MPO/MTP καλώδια ινών.

 

Εφαρμογές:

  1. Μετάδοση με τη χαμηλή απώλεια, υψηλό ποσοστό μετάδοσης, υψηλή ακρίβεια
  2. Χειρουργική επέμβαση λέιζερ
  3. Φωτοδυναμική θεραπεία
  4. Φασματική μέτρηση
  5. Σύνδεση λέιζερ
  6. Φωτισμός
  7. Αισθητήρας

 

Προδιαγραφές:
 

Το αριθμητικό άνοιγμα της ίνας χαλαζία:

 

0.22-0.37

Διάμετρος ινών (χιλ.)

 

0,2 0,3 0,4 0,5 0,6 0,65 0,8

Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα

 

10D (Δ: διάμετρος πυρήνων οπτικής ίνας)

Πυρήνας ινών (στρώμα επιστρώματος):

 

1:1.05 ή 1:1.4

Αριθμητικό άνοιγμα

 

0.21-0.37
Μετάδοση (%/m0)

Μετάδοση (0.20-0.4um)

 

85-98

Ορατό φως (0.4-0.7um)

 

97-99

Near-Infrared (0.76-1.6um)

 

90-99

Heliun-νέο (0.6328um)

 

99

YAG (1.06um)

 

98

Αργό (0.5145um)

 

98

Δύναμη μετάδοσης

 

>130w (ίνα core0.5 1.06um)
 

 

τύπος connoctor

 

SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO/MTP, SMA….

Καλώδια

 

PVC/LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, ολομέλεια (OFNP), θωρακισμένο
Χρώμα κίτρινος, γκρίζος, ουρανός bule, πορτοκάλι, λευκό, ο Μαύρος…

 

 

 

Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρωνΥψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων

Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ποσοστού μετάδοσης με τη διαφορετική υψηλή ακρίβεια συνδετήρων

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)