Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

Μπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTH

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

Μπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTH

Κίνα Μπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTH προμηθευτής
Μπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTH προμηθευτής Μπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM
Πιστοποίηση: CE/ROHS/ISO
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών ινών προσαρμογέα

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500pieces
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κομμάτι/κομμάτια ανά προσαρμοστή οπτικών ινών εβδομάδας
Χρόνος παράδοσης: 3~10Days
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: Προσαρμογέας κανάλι: Dulplex Simplex
λειτουργία: Singlemode & πολλαπλού τρόπου Προαιρετικός συνδετήρας: SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ
Υλικό: PVC εφαρμογή: FTTH Σύστημα

 

 

Συνελεύσεις SM SX καλωδίων οπτικών ινών/Sc/APC DX ίνα

 

Οπτικός προσαρμοστής

 

 

 

    Οι προσαρμοστές οπτικών ινών ενώνουν τους χωρισμένους συνδετήρες. Συγκεντρώνονται στις επιτροπές και

 

επιτρέψτε τις πλεξίδες με τα patchcords. Για κάθε τύπο συνδετήρα υπάρχει

 

ισοδύναμος τύπος προσαρμοστή.

 

    Γενικά υπάρχουν 2 τύποι μανικιών ευθυγράμμισης μέσα σε έναν χαλκό προσαρμοστής-φωσφόρων

 

για πολλαπλού τρόπου και κεραμικός για singlemode. το Si προσαρμοστών ot καθαρά υποστηρίζει και κλειδώνει

 

συνδετήρες μαζί στο κιβώτιο διανομής.

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 


  - Χαμηλή εισαγωγή και πίσω αντανάκλαση

 

  - Ευθυγράμμιση υψηλής ακρίβειας


  - Telcordia, συμμόρφωση TIA/EIA

 

  - Συμπαγές σχέδιο


  - Πλαστική κατοικία

 

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

 

 

  Ενιαίος τρόπος

 

   Πολλαπλού τρόπου

 

Απώλεια εισαγωγής

 

 

 <0>

 

 <0>

Το βούλωμα και αποσυνδέει

 

δύναμη (g/f)

 

 200-600

 

Διάρκεια 

 

 

 συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times

 

Λειτουργούσα θερμοκρασία

 

 

   -40 έως +75

 

 -40 έως +75

 

 

 

Τεχνική ημερομηνία

 

 

Προϊόν

όνομα

 

 

Απώλεια εισαγωγής

 

Επανάληψη

 

Το Rensility αντιστέκεται

 

Χρόνοι βουλωμάτων

 

Θερμοκρασία

 

Simplex SC/UPC SM

 

 

 

0.2dB

 

 

≤ 0.1dB

 

 

200g-600g

 

1000 φορές

 

 -40℃~80℃

 

SC/UPC simplex ΚΚ

 

 

 

≤ 0.2dB

 

 

≤ 0.1dB

 

 

200g-600g

 

 

1000 φορές

 

 -40℃~80℃

 

Ντούμπλεξ SC/UPC SM

 

 

≤ 0.2dB

 

≤ 0.1dB

 

200g-600g

 

1000 φορές

 -40℃~80℃

 

Ντούμπλεξ SC/UPC SM

 

 

≤ 0.2dB

 

≤ 0.1dB

 

200g-600g

 

1000 φορές

 -40℃~80℃

 

SC/UPC ντούμπλεξ ΚΚ

 

 

≤ 0.2dB

 

≤ 0.1dB

 

200g-600g

 

1000 φορές

-40℃~80℃

 

Simplex SC/APC SM

 

 

≤ 0.2dB

 

≤ 0.1dB

 

200g-600g

 

1000 φορές

-40℃~80℃

 

SC/APC ντούμπλεξ ΚΚ

 

 

≤ 0.2dB

 

≤ 0.1dB

 

200g-600g

 

1000 φορές

-40℃~80℃

 

 

 

Εφαρμογές

 

 

   Τηλεπικοινωνίες, δίκτυο πρόσβασης

 

   Οπτική ίνα CATV

 

   Τοπικό LAN και δίκτυο πρόσβασης

 

  Τερματικό των συσκευών και των πολυμέσων

 

  Συσκευές δοκιμής και νοσοκομείων

 

  Βιομηχανία και στρατιωτικές εφαρμογές

 

Μπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTHΜπλε προσαρμοστής εξαρτημάτων καλωδίων οπτικών ινών Dulplex για το σύστημα δικτύων FTTH

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα