Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜαζικό καλώδιο οπτικών ινών

Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125

Κίνα Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125 προμηθευτής
Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125 προμηθευτής Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125 προμηθευτής Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125 προμηθευτής Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: BLG / OEM / ODM
Πιστοποίηση: CE / ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2000 μέτρα
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2000M / Ξύλινο εξέλικτρο
Χρόνος παράδοσης: 10 - 15 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 χιλιόμετρα την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Το στοιχείο: Σφιχτά - αποθηκευμένο καλώδιο διανομής Πυρήνες ινών: 4 ίνες ~ 24
Τύπος Fiber: Singlemode G.652D (κίτρινο) εφαρμογή: Διανομή καλωδίων

 

24 μαζικό καλώδιο SM οπτικών ινών ινών OS2 9/125 σφιχτά - αποθηκευμένο εσωτερικό καλώδιο διανομής

 

GJFJV

 

 

Το σφιχτός-αποθηκευμένο καλώδιο διανομής περιέχει διάφορες σφιχτός-αποθηκευμένες ίνες που συσσωρεύονται κάτω από το ίδιο σακάκι με τα kevlar μέλη δύναμης και μερικές φορές την ενίσχυση ράβδων φίμπεργκλας για να σκληρύνουν το καλώδιο και να αποτρέψουν τη συστροφή. Με το νήμα aramid ως ενισχύοντας μέλος, το καλώδιο είναι ελαφρύ, μαλακότητα και εύκολος να ξεφλουδίσει. Χρησιμοποιείται ευρέως ως πλεξίδες και άλτες για τους εξοπλισμούς επικοινωνίας.

 

 

Εφαρμογές:

  • Ελαφρύς και συμπαγής
  • οι 900μm σφιχτός-αποθηκευμένες ίνες μπορούν να ολοκληρωθούν άμεσα
  • Εύκαμπτο, flame-retardant & κωδικοποιημένο χρώμα εξωτερικό σακάκι
  • Μη-τα σχέδια παρέχει τη διαστημικά αποταμίευση και τα πλεονεκτήματα δαπανών
  • Για την καλωδίωση εγκαταστάσεων
  • Εργασία ως πλεξίδες και σκοινιά μπαλωμάτων
  • Καλώδια οπτικών επικοινωνιών για τις εσωτερικές εγκαταστάσεις εγκαταστάσεων
  • Κατάλληλος για την εσωτερική χρήση, εξοπλισμός επικοινωνίας

 

 

Πιθανές επιλογές:

  • Ενιαίος τρόπος OS1/OS2 (9/125)
  • Πολυ τρόπος OM1 (62,5/125)
  • Πολυ τρόπος OM2 (50/125)
  • Πολυ τρόπος OM3 (50/125)
  • Πολυ τρόπος OM4 (50/125)

 

 

Κατασκευή:

Στοιχείο

62.5µm (OM1)

850nm/1300nm

50µm (OM2)

850nm/1300nm

50µm (OM3)

850nm/1300nm

SM

1310nm/1550nm

Μείωση της ανώτατης αξίας (DB/χλμ) 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5 0.4 / 0,3
Μείωση της χαρακτηριστικής αξίας (DB/χλμ) 3.5 / 1.5 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0.38 / 0,25

 

 

Πρότυπα:
2$Α ΈΚΔΟΣΗ ΤΟΥ ISO 11801, ΤΟ EN 50173 - 1:2002, IEC 50290 - 2 - 27, IEC 60794 - 1, IEC 60332 - 1 - 2, IEC 60754 - 1, IEC 60754 - 2, IEC 61034 - 2.

 

 

Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125Σφιχτά - αποθηκευμένο μαζικό καλώδιο οπτικών ινών 24 για τις εγκαταστάσεις που συνδέουν με καλώδιο SM OS2 9/125

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα