Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH

Κίνα καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH προμηθευτής
καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH προμηθευτής καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH προμηθευτής καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM / BLG
Πιστοποίηση: CE/ ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500 Piece
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pair/polybag, 250pair/carton
Χρόνος παράδοσης: 5~10days
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pieces την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: Πολλαπλού τρόπου simplex μήκος κύματος: 850nm/1310nm/1550nm
Connector: SC Σακάκι: PVC/LSZH
Τύπος: Πολλαπλού τρόπου Μήκος: 1M, 2M 3M,… κ.λπ.

 

Sc καλωδίων μπαλωμάτων ινών 9/125μm πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντικό

 

Καλώδιο αλτών συνδετήρων LSZH

 

 

   Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών.

 

η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών μέσα

 

κέντρα δεδομένων, άνω άκρα, κυψελοειδή πλήμνες και κεντρικά γραφεία.

 

   Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει τη σύνδεση πορειών

 

εισερχόμενες ίνες στον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και την παροχή της επιδιόρθωσης μέσα στην ίνα

 

πορείες.

 

   Το 9/125μm ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου συναντά RoHS υποχωρητικό, και όλα τα καλώδια

 

είναι 100% που εξετάζονται οπτικά για την απώλεια εισαγωγής για να εξασφαλίσουν υψηλό - η ποιότητα, αυτό είναι πολύ κοστισμένη

 

αποτελεσματικός για την τηλεγράφηση δικτύων.

 

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

Συνδετήρας

 

Sc στο Sc Σακάκι OD 3.0mm

Τρόπος ινών

 

9/125μm Χρώμα σακακιών Aqua πράσινο

Πολωνικά

 

UPC στο UPC Μήκος κύματος 1310/1550nm

Τύπος ινών

 

Διπλός Υλικό σακακιών PVC/LSZH

Απώλεια εισαγωγής

 

≤0.3dB (ανώτατος) Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB

Επιστροφής απώλεια

 

≥50dB (λ.) Δόνηση ≤0.2dB

Λειτουργία

 

θερμοκρασία

-40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

Πολικότητα

 

Α (Tx) στο Β (Rx) Βαθμός ινών G652D

 

 

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Στοιχεία δοκιμής

 

Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST

 

10~25 χιλ.

5~12 χιλ.
LC/MU

 

7~25 χιλ.

5~15 χιλ.

Όφσετ κορυφών

 

≤50 um

Σφαιρικό ύψος ινών

 

+/- 50 NM

Γωνιακό όφσετ

 

- 8°± 0.2°

 

 

 

Εφαρμογή:

 

Συστήματα επικοινωνιών οπτικός-ινών

 

Μεταδόσεις στοιχείων οπτικός-ινών

 

Δίκτυα πρόσβασης οπτικός-ινών

 

Οπτικός-ίνα CATV

 

Τοπικό LAN

 

Εξοπλισμός δοκιμής

 

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

 

Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs)

 

Εξοπλισμός δοκιμής

 

FTTH

 

καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZHκαλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZHκαλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 9/125μM, καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών LSZH

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)