Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜαζικό καλώδιο οπτικών ινών

SM πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών 2 1000 πόδια, κίτρινο ακουστικό καλώδιο οπτικών ινών

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

SM πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών 2 1000 πόδια, κίτρινο ακουστικό καλώδιο οπτικών ινών

Κίνα SM πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών 2 1000 πόδια, κίτρινο ακουστικό καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  SM πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών 2 1000 πόδια, κίτρινο ακουστικό καλώδιο οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: BLG / OEM / ODM
Πιστοποίηση: CE / ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2000 μέτρα
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2000M / Ξύλινο εξέλικτρο
Χρόνος παράδοσης: 10 - 15 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 χιλιόμετρα την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Το στοιχείο: Καλώδιο οπτικών ινών Τύπος Fiber: 9 / 125, 50/125, 62,5/125
Πυρήνας ινών: 2 ίνα Υλικό μελών δύναμης: Νήμα Aramid
Θήκη: PVC συσκευασία: 2000M / Ξύλινο τύμπανο ή όπως ζητείται

 

SM το διπλό μαζικό νήμα Zipcord Aramid οπτικών καλωδίων ινών διασυνδέει το καλώδιο

 

 

  • Περιγραφή

ίνα 2, σχήμα 8 δομή, σφιχτή ίνα απομονωτών Φ900μm ή Φ600μm, νήμα Aramid, σακάκι PVC.

 

 

  • Πρότυπα

· Συμμορφωθείτε με το τυποποιημένο YD/Τ 1258,3 - το 2003, ICEA - 596, GR - 409, IEC794, κ.λπ.

 

 

  • Χαρακτηριστικά Geometical
Διπλός τύπος καλωδίων Φ3.0 Φ2.0 Φ1.8 Φ1.6
Διπλή διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 2.85 / 5.80 1.95 / 4.00 1.80 / 3.70 1.60 / 3.30
Διπλό βάρος καλωδίων (κλ/χλμ) 14 8 7 6
Διάμετρος TBF (um) 900 ± 50 600 ± 50

 

 

  • Μηχανικά χαρακτηριστικά
Εκτατή δύναμη Μακροπρόθεσμος 100N 100N
Βραχυπρόθεσμος 200N 200N
Αντίσταση συντριβής Μακροπρόθεσμος 200N / 100mm 100N / 100mm
Βραχυπρόθεσμος 1000N / 100mm 500N / 100mm
Κάμπτοντας ακτίνα Δυναμικός 20 × Χ (άξονας καλωδίων)
Στατικός 10 × Χ (άξονας καλωδίων)

 

 

  • Οπτικά χαρακτηριστικά
  50 / 125μm 62.5 / 125μm G.652 G.655
Μείωση (+ 20 °C) @ 850nm ≤ 3.5dB/χλμ ≤ 3.5dB/χλμ    
@ 1300nm ≤ 1.5dB/χλμ ≤ 1.5dB/χλμ    
@ 1310nm     ≤ 0.45dB/χλμ ≤ 0.50dB/χλμ
@ 1550nm     ≤ 0.30dB/χλμ ≤ 0.50dB/χλμ
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @ 850nm ≥ 500MHz · χλμ ≥ 200MHz · χλμ    
@ 1300nm ≥ 1000MHz · χλμ ≥ 600MHz · χλμ    
Αριθμητικό άνοιγμα 0,200 ± 0.015NA 0,275 ± 0.015NA    
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc     ≤ 1260nm ≤ 1480nm
Μείωση στη θερμοκρασία που ανακυκλώνει Δα (- 20 °C ~ + 85 °C) @ 1300nm ≤ 0.25dB/χλμ ≤ 0.25dB/χλμ    
@ 1550nm     ≤ 0.10dB/χλμ ≤ 0.15dB/χλμ

 

 

  • Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά
Θερμοκρασία μεταφορών - 20 °C ~ + 60 °C
Θερμοκρασία αποθήκευσης - 20 °C ~ + 60 °C
Θερμοκρασία εγκατάστασης - 5 °C ~ + 50 °C
Λειτουργούσα θερμοκρασία - 20 °C ~ + 60 °C

 

 

SM πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών 2 1000 πόδια, κίτρινο ακουστικό καλώδιο οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα