Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜαζικό καλώδιο οπτικών ινών

Μονοκατευθυντικό εσωτερικό μαζικό καλώδιο οπτικών ινών με το σφιχτό απομονωτή 9/125 ή 50/125

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

Μονοκατευθυντικό εσωτερικό μαζικό καλώδιο οπτικών ινών με το σφιχτό απομονωτή 9/125 ή 50/125

Κίνα Μονοκατευθυντικό εσωτερικό μαζικό καλώδιο οπτικών ινών με το σφιχτό απομονωτή 9/125 ή 50/125 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μονοκατευθυντικό εσωτερικό μαζικό καλώδιο οπτικών ινών με το σφιχτό απομονωτή 9/125 ή 50/125

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: BLG / OEM / ODM
Πιστοποίηση: CE / ROHS / ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2000 μέτρα
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2000M / Ξύλινο εξέλικτρο
Χρόνος παράδοσης: 10 - 15 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 χιλιόμετρα την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Το στοιχείο: Καλώδιο οπτικών ινών Τύπος Fiber: 9 / 125, 50/125, 62,5/125
Αριθμός ίνας: 1 ίνα Υλικό μελών δύναμης: Νήμα Aramid
Σακάκι: PVC/Lszh συσκευασία: 3000M ή 6000M/ξύλινο τύμπανο ή όπως ζητείται

 

Μονοκατευθυντικό εσωτερικό μαζικό καλώδιο οπτικών ινών με σφιχτά

 

Απομονωτής 9/125 ή 50/125

 

 

  • Περιγραφή

Το εσωτερικό οπτικό καλώδιο ινών γίνεται με ομοιόμορφα να εφαρμόσει τα σκέλη των νημάτων Aramid ως μέλος δύναμης πέρα από τις σφιχτές ίνες απομονωτών και έπειτα ολοκληρώνεται με μια φλόγα - θήκη καθυστερούντω.

 

 

 

  • Χαρακτηριστικά

· Καλή ομοιομορφία της εξωτερικής διαμέτρου της σφιχτής ίνας απομονωτών και άριστος

Strippability
· Καλή απόδοση flame-retardant
· Χαμηλή προκληθείσα μείωση μέσα στη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας
· Άριστη γεωμετρική διάσταση της ίνας

 

 

  • Εφαρμογή

· Μετάδοση στοιχείων
· Παραγωγή του συνδετήρα
· Εγκατάσταση: μετώπη, ολομέλεια, κ.λπ.
· Τοποθετεί όπου αδιάβροχος δεν απαιτείται αυστηρά
· Παραγωγή του άλτη, της πλεξίδας και της διανομής οικοδόμησης

 

 

  • Περιγραφή

· 1fiber, σφιχτή ίνα απομονωτών Φ900μm ή Φ600μm, νήμα Aramid, σακάκι PVC.

 

 

  • Πρότυπα

· Συμμορφωθείτε με το τυποποιημένο YD/Τ 1258. 2 - το 2003, ICEA - 596, GR - 409, IEC794, κ.λπ.

 

 

  • Χαρακτηριστικά Geometical
Μονοκατευθυντικός τύπος καλωδίων Φ3.0 Φ2.4 Φ2.0 Φ1.6
Μονοκατευθυντική διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 2.85 2.4 2 1.6
Μονοκατευθυντικό βάρος καλωδίων (κλ/χλμ) 6.5 5 3.2 2.9
Διάμετρος TBF (um) 900 ± 50  

 

 

  • Μηχανικά χαρακτηριστικά
Εκτατή δύναμη (ν) Μακροπρόθεσμος 80N 60N
Βραχυπρόθεσμος 150N 120N
Αντίσταση συντριβής (ν) Μακροπρόθεσμος 100N / 100mm
Βραχυπρόθεσμος 500N / 100mm
Κάμψη της ακτίνας (χιλ.) Δυναμικός 20 Χ Δ (διάμετρος καλωδίων)
Στατικός 10 Χ Δ (διάμετρος καλωδίων)

 

 

  • Χαρακτηριστικά ινών
  50 / 125μm 62.5 / 125μm G.652 G.655
Μείωση (+ 20 °C) @ 850nm ≤ 3.5dB/χλμ ≤ 3.5dB/χλμ    
@ 1300nm ≤ 1.5dB/χλμ ≤ 1.5dB/χλμ    
@ 1310nm     ≤ 0.45dB/χλμ ≤ 0.50dB/χλμ
@ 1550nm     ≤ 0.30dB/χλμ ≤ 0.50dB/χλμ
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @ 850nm ≥ 500MHz · χλμ ≥ 200MHz · χλμ    
@ 1300nm ≥ 1000MHz · χλμ ≥ 600MHz · χλμ    
Αριθμητικό άνοιγμα 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA    
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc     ≤ 1260nm ≤ 1480nm
Μείωση στη θερμοκρασία που ανακυκλώνει Δα (- 20 °C ~ + 85 °C) @ 1300nm ≤ 0.25dB/χλμ ≤ 0.25dB/χλμ    
@ 1550nm     ≤ 0.10dB/χλμ ≤ 0.15dB/χλμ

 

 

  • Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά
Θερμοκρασία μεταφορών - 20 °C ~ + 60 °C
Θερμοκρασία αποθήκευσης - 20 °C ~ + 60 °C
Θερμοκρασία εγκατάστασης - 5 °C ~ + 50 °C
Λειτουργούσα θερμοκρασία - 20 °C ~ + 60 °C

 

 

Μονοκατευθυντικό εσωτερικό μαζικό καλώδιο οπτικών ινών με το σφιχτό απομονωτή 9/125 ή 50/125

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα