Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜαζικό καλώδιο οπτικών ινών

Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού

καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Πήρα το καλώδιο την περασμένη εβδομάδα, μου αρέσει η ποιότητα του καλωδίου cat5e. Θα διατάξω σύντομα ξανά.

—— Ritumli Ram

Συνεργαστώ με την BLG εδώ και χρόνια. είναι καλοί στο cat5e & cat6. Είναι καλοί συνεργάτες, ευχαριστώ για τη βοήθειά σας στην πρώτη μου επίσκεψη στην Κίνα.

—— Ντμίτρι

Είμαι ευχαρίστηση να σας διατάξω. Καλή ποιότητα, καλή τιμή και καλή εξυπηρέτηση. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Είμαι Online Chat Now

Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού

Κίνα Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού προμηθευτής
Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού προμηθευτής Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: BLG/ OEM
Πιστοποίηση: CE/ROHS/ ISO
Αριθμό μοντέλου: Καλωδίου οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5000meters
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ξύλινο τύμπανο ή όπως προσαρμόζεται. (πρότυπα: 2KM~4KM/drum)
Χρόνος παράδοσης: 7~10days
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: εμπορευματοκιβώτιο 2 την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος καλωδίων: Υπαίθριο εσωτερικό καλώδιο Πυρήνας: 2 έως 288
ίνα: G652D 9/125UM Υλικό του σακακιού: Μαύρο πολυαιθυλένιο το (PE)
Σακάκι: PE εφαρμογή: κεραία και αγωγός

 

Ενιαίος τρόπος 24 καλώδιο GYTA οπτικής ίνας πυρήνων υπαίθριο

 

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

 

 

Ενιαίο σακάκι σωλήνων GYTA το θωρακισμένο χαλαρό/τα ενιαία καλώδια οπτικών ινών τεθωρακισμένων είναι

 

να παρέχουν την υψηλή ίνα οι αριθμήσεις με την ευελιξία και τη μεταβλητότητα απαίτησαν για

 

σημερινές πιό απαιτητικές εγκαταστάσεις, συμπεριλαμβανομένου του αγωγού και του υπόγειου αγωγού.

 

 

1. Δομικών κατασκευών προϊόντων

 

  Ίνα: 2-288 ίνα

 

  Σωλήνας πήκτωμα-που γεμίζουν πολυ-χαλαρός

 

  Κεντρικό μέλος δύναμης:

 

       Ενισχυμένο φίμπεργκλας Platic το (FRP) ή χαλύβδινο σύρμα.

 

  Τεθωρακισμένο: Τεθωρακισμένο ταινιών αργιλίου

 

  Εξωτερικό σακάκι: Μαύρο UV πολυαιθυλένιο (PE)

 

2. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

    Μέχρι 288 ίνες.

 

    Χαλαρή πήκτωμα-γεμισμένη σωλήνας κατασκευή για την ανώτερη προστασία ινών.

 

    Τεθωρακισμένο ταινιών αργιλίου για να προστατεύσει το καλώδιο από τη μηχανική ζημία.

 

    UV και αδιάβροχο σχέδιο.

 

3. Εφαρμογή

 

    Σπονδυλική στήλη μεταδόσεων φωνής ή στοιχείων Interbuilding.

 

    Εγκατεστημένος στον αγωγό, υπόγειος αγωγός.

 

 

4. Οπτικά χαρακτηριστικά ινών:

 

Τύπος ινών

 

G.652 G.655 50/125^m 62.5/125^m

Μείωση

(+20X)

850nm

 

    <3> <3>

1300nm

 

    <1> <1>

1310nm

<0> <0>    

1550nm

<0> <0>    
Εύρος ζώνης

850nm

 

    >500 MHZ-χλμ >200 MHZ-χλμ

1300nm

 

    >500 MHZ-χλμ >500 MHZ-χλμ

Αριθμητικό άνοιγμα

 

    0.200±0.015NA 0.275±0.015NA

Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος

 

CC

<1260nm> <1450 nm="">    

 

 

5. Δομή και τεχνικές προδιαγραφές

 

Ίνα

 

Αρίθμηση

Ονομαστικός

Διάμετρος

(χιλ.)

Ονομαστικός

Βάρος

(kg/km)

Ανώτατη ίνα
Ανά σωλήνα
Ανώτατο αριθ.
(Tubes+fillers)

Επιτρεπόμενο εκτατό φορτίο

(ν)

Επιτρεπόμενη αντίσταση συντριβής
(N/100mm)
Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος

2~36

 

10.3 109 6 6 1500 600 1000 300

38~72

 

11.5 145 12 6 1500 600 1000 300

74~96

 

13.5 175 12 8 1500 600 1000 300

98~120

 

14.8 209 12 10 1700 600 1000 300

122~144

 

16.6 249 12 12 2000 600 1000 300

146~216

 

16.7 254 12 18 (2 στρώματα) 2000 600 1000 300

218~288

 

19.0 325 12 24(2στρώματα) 2500 600 1000 300
 

 

Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού 

Αδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριούΑδιάβροχο ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, σακάκι PE καλώδιο οπτικών ινών 24 ζευγαριού

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN BLG DIGITAL NETWORK CO., LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Caroline Lee

Τηλ.:: +8613715371359

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα